VIDEO/ Cfare pritet te ndodhe ne Divjake nese Pacolli merr lejen

Ndaje

Me poshte eshte video e resortit ne projekt qe planifikohet te ndertohet ne Divjake. Qeveria ende nuk ka firmosur projektin ndersa shoqeria civile po lobon per bllokimin e tij. Projekti eshte hartuar dhe do te znatohet nga Mabeteks e Bexhet Pacollit.

Leni një përgjigje