EMRI & FOTO/ Moderatorin shqiptar e kafshon qeni, por ajo që gjen te Urgjenca është ku e ku më keq se sa shprehja “të hëngshin qentë”

Ndaje

Moderatorit të NRG radio Flori Gjini  ka publikuar sot një foto në Instastories, ku ka treguar se ka rënë pre e një kafshimi, por më e keqja është se sipas tij nuk i është ofruar ndihma sa i përket pjesës së tetanozit.

“Duhet me patjetër që të kafshohesh nga qentë, që të kuptosh si është gjendja vërdallë dhe për më tepër në urgjencën tonë nuk ka as tetanoz, kur kishte një mesatare prej 3  kafshimesh në ditë”, ka shkruar Flori.

Nuk është hera e parë, që rastet të tilla kafshimesh nga qentë kanë ndodhur në rrugët e kryeqytetit dhe jo vetëm.

 

Leni një përgjigje