EMRI & VIDEO SKANDAL/ “Çunat e krimit” lirojnë hajdutin “e mirë”

Ndaje

“Çunat e krimit lirojne hajdutin e mire!
Lexoni mesazhin e pronarit dixhital”.
Dneoncimin e bwn ish-kryemisnitri Sali berisha,, i cili shwprndan vidoen dhe mesazhin e mwposhtwm.
“Zoti kryminister ju peshendes jam Pronari i nje lavazhi me kan vjedhur dy tapete me vlere 400 milek e kam kap vete hajduti nepermjet kamarave e kap hajduti telfonoje policine 129 me sjell nje patrull e marin hajduti e cojne ne polici edhe un shkoj jap deklaraten kur un shof hajduti del te nesermen nga burgu. po te jap kte vidio qe ta shpendashe njecik te lutem se ma shtet i nyt skam pa me ja u kap hajdutit veq per ta mar ne pytje kann .!!
Hajduti quhet Dorjan Sharmataj..!”.

Çunat e krimit lirojne hajdutin e mire!

Çunat e krimit lirojne hajdutin e mire!Lexoni mesazhin e pronarit dixhital. sb"Zoti kryminister ju peshendes jam Pronari i nje lavazhi me kan vjedhur dy tapete me vlere 400 milek e kam kap vete hajduti nepermjet kamarave e kap hajduti telfonoje policine 129 me sjell nje patrull e marin hajduti e cojne ne polici edhe un shkoj jap deklaraten kur un shof hajduti del te nesermen nga burgu. po te jap kte vidio qe ta shpendashe njecik te lutem se ma shtet i nyt skam pa me ja u kap hajdutit veq per ta mar ne pytje kann .!!Hajduti quhet Dorjan Sharmataj..!"

Publié par Sali Berisha sur mardi 14 novembre 2017

Leni një përgjigje