FOTO/ Po pozonte topless, por modelja e njohur rrëzohet nga shkëmbi

Ndaje

Ajo është një ndër modelet më të kërkuara në botë dhe së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e njohur sportive “Sport Illustrated”. Por, Kate Upton teksa priste të bëhet bujë e madhe me imazhet që do sillte, është bërë temë e mediave rozë për një fatkeqësi. Upton ishte duke qëndruar në një shkëmb, e veshur vetëm më një fund, para se të përfundonte në ujë, ku është ndihmuar prej stafit personal. Megjithatë, thuajse nuk ka ndodhur asgjë dhe si një profesioniste, Kate është fotografuar duke buzëqeshur. Atë do ta shohim edhe në disa projekte të tjera gjatë këtij viti, ku do të paraqitet edhe në pista të modës.

Leni një përgjigje