Akuza e rëndë e Bashës: Rama lidhje personale me krimin e organizuar, do ti bëjmë publike së shpejti

Ndaje

Me tone të forta kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas zhvillimeve të sotme në Kuvend, përjashtimin e demokratit Flamur Noka dhe sjelljen sipas tij rrugaçërore të Ramës ndaj ish-kryeministrit Berisha.
Sipas Bashës, “Rama ka lidhje personale me krimin e organizuar, të cilat do ti bëjmë publike”.

Leni një përgjigje