FOTO/ Marina i bën një dedikim vetes, ja çfarë

Ndaje

Marina Fara dhe pse nuk është pjesë e artit gjithmonë është përfshirë në media duke qenë se është vajza e këngëtares së famshme Eli Fara.
Marina ka nisur një periudhë të gjatë pushimesh duke nisur plazhin shumë herët.
E ndërkohë që shohim fotot e saj në bregdet me bikini, bie në sy në mënyrë të veçantë një nga tatuazhet e saj, ai në pjesën e kofshës. Një zgjedhje shumë sensuale kjo e bukuroshes, i cili zbulohet kur ajo është në plazh ose kur ajo vesh fustanë të çarë.
‘Alëays remember, You ëill live, You ëill love, You ëill dance again…Gjithmonë kujto, ti do të jetosh, do të duash, do të kërcesh sërish’ shkruhet në të, një shprehje kjo shumë optimiste dhe e famshme.

Image

Leni një përgjigje