FOTO/ Kush është i fejuari i Floriana Garos dhe si lindi dashuria mes tyre

Ndaje

Prezantuesja e njohur Floriana Garo e ka bërë publike lajmin e fejesës së saj.
në një kolazh me foto dhe një mbishkrim floriana ndau me ndjekësit e saj lajmin e mirë.
“Të dashur miq, desha të ndaja me ju lajmin e mrekullueshëm të fejesës time! Jam shumë shumë e lumtur,”- është shprehur bukuroshja në statusin e saj.
Mësohet se fatlumi quhet Enis Daci. Ai ka studiuar në Gjenevë të Zvicrës, aty ku edhe jeton pasi ka edhe studion e tij të avokatisë.
Burime pranë çiftit janë shprehur se bukuroshja e ekranit dhe djali simpatik janë njohur në Paris dy vite më parë.
Lidhja mes tyre erdhi vetëm 2-3 jave pas takimit të parë. Vetë Floriana e ka shkruar që mes tyre ka lindur një dashuri me shikim të parë.

Leni një përgjigje